IMG_20181207_144355_resized_20181221_072259372Święta tuż, tuż! Akcja Szlachetna Paczka zakończona sukcesem!

Nasz świąteczny prezent  dotarł do rodziny, która przyjęła go z ogromną wdzięcznością i wzruszeniem. Podziękowaniom nie było końca.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły udowodnili, że potrafią pomagać tym najbardziej potrzebującym i że warto to robić.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły,  udało nam się zakupić potrzebne rodzinie produkty: sprzęty gospodarstwa domowego, wyposażenie kuchenne, bieliznę pościelową, odzież, środki spożywcze i chemiczne, środki czystości, artykuły papiernicze a także prezenty specjalne w postaci kosmetyków i akcesoriów domowych, na które rodzina nie mogłaby sobie pozwolić.

Poszczególne zespoły klasowe zorganizowały zbiórkę pieniędzy i zakupiły produkty tak bardzo potrzebne rodzinie. Sporą część rzeczy udało się sfinansować ze środków zgromadzonych dzięki organizacji Kiermaszu Świątecznego przy Parafii św. Wojciecha, przeprowadzoną na początku grudnia przez naszą młodzież. Kwota, którą zebraliśmy to aż 1748 zł.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM za ogromne zaangażowanie w organizację i przeprowadzenie tego szlachetnego przedsięwzięcia.

IMG_20181207_142601_resized_20181221_072302573

W galerii kolejne zdjęcia Paczki