Pod takim hasłem upływa w naszej szkole bieżący tydzień. Od poniedziałku uczniowie mogą oglądać prezentacje tematycznie związane z bezpieczeństwem komunikacyjnym, bezpieczeństwem w czasie wypoczynku zimowego i letniego oraz bezpieczeństwem w sieci. W jednej z nich będzie poruszony też temat używek i uzależnień.

W poniedziałek odwiedzili nas przedstawiciele Straży Miejskiej, którzy rozdawali uczniom odblaski , a w środę odbył się pokaz ratownictwa medycznego. Klasy pierwsze liceum wzięły udział w warsztatach na temat Profilaktyki zachowań ryzykownych, które prowadził pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

W piątek, na zakończenie Tygodnia Bezpieczeństwa i Profilaktyki, odbędzie się konkurs dotyczący promocji zdrowia. Na targu owocowo-warzywnym będzie można skosztować naturalnych witamin, a  na lekcjach wychowania fizycznego popracować nad kondycją, ponieważ nauczyciele zaplanowali Fitnessowy piątek!

DBAJMY O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO!!!