DYŻURY NAUCZYCIELI

DLA RODZICÓW UCZNIÓW

w roku szkolnym 2018/19

NAUCZYCIEL TERMIN MIEJSCE
Urszula Adamska środa  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Leszek Batko wtorek  11.40 – 12.25 pokój nauczycielski nauczycieli wychowania fizycznego
Kamila Bielamowicz środa 11.40-12.25 pokój nauczycielski
Katarzyna Bomba środa  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Elżbieta  Brzozowska-Trojnar wtorek  9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Lesława Czarcińska poniedziałek  12.45 – 13.30 pokój nauczycielski
Urszula Dereń piątek  11.40 – 12.25 pokój nauczycielski
Barbara Durmała środa  11.40 – 12.25 pokój nauczycielski
Ewa Dybowicz poniedziałek  14.00 – 16.00 gabinet pedagoga
Małgorzata Felis środa  8.55 – 9.40  pokój nauczycielski nauczycieli wychowania fizycznego
Bartosz Fuchs czwartek  9.50 – 10.30 pokój nauczycielski
Tadeusz Hawliczek piątek    12.25 – 12.45 pokój nauczycielski
Anna Iwaniec środa  12.45 – 13.30 pokój nauczycielski
Katarzyna Jokeš wtorek  9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Jolanta Kardyś środa  9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Danuta Kiełb wtorek  8.55 – 9.40 pokój nauczycielski
Ewa Konsek poniedziałek  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Mariusz Krysa środa  9.50 – 10.35 biblioteka francuska
Agnieszka Krzan środa  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Ewa Łażewska środa  10.45 – 11.30 sala 16 lub pokój nauczycielski
Anika Martyniak piątek    11.40 – 12.25 pokój nauczycielski
Anna Pamuła poniedziałek  9.50 – 10.35 sala 11 lub  pokój nauczycielski
Maria Jolanta Panek środa  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Justyna Pychowska-Sroka wtorek  12.45 – 13.30 pokój nauczycielski
Jolanta Rey wtorek  8.55 – 9.40 pokój nauczycielski
Mirela Rubin-Lorek środa 15.20 po uprzednim umówieniu się pokój nauczycielski
Dariusz Sarzyński poniedziałek  13.30 – 14.30 sala 19a
Jolanta Skoczylas piątek  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Elwira Sobczyk piątek  9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Celina Sopata wtorek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Edyta Stefańska środa  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski nauczycieli wychowania fizycznego
Anna Szwajkosz wtorek 11.40-12.25 pokój nauczycielski
Marek Suder poniedziałek 11.40 – 12.25 pokój nauczycielski
Marek Turaj czwartek  10.45 – 11.30 zaplecze sali 19
Joanna Wojciechowska-Hartopp wtorek  12.45 – 13.30 pokój nauczycielski
Maja Wolska-Stec środa  10.15 – 10.45 pokój nauczycielski
Barbara Żwirek środa  12.45 – 13.30 pokój nauczycielski