„W dniu tak uroczystym, w dniu Waszego święta,
składam Wam życzenia i o Was pamiętam!”

20200122_154119

22.01.2020 Uczniowie klasy 1a SP wraz z p. Asią i p. Madzią zorganizowali uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nasi Najmłodsi przygotowali przedstawienie, w czasie którego zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, wokalne oraz taneczne.

Dziadkowie mogli zarówno wysłuchać wierszy, piosenek, jak również obejrzeć pokaz taneczny: Cza-cza dla Babci i Dziadka. Całość spotkania Uczniowie wzbogacili pięknymi życzeniami oraz głośnym odśpiewaniem „Sto lat”. Po głównych uroczystościach, Uczniowie klasy 1a SP wręczyli Dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki oraz samodzielnie przygotowane prezenty, po czym nastał czas na słodkie świętowanie Dnia Babci i Dziadka.

20200122_155457

Kilka zdjęć czeka w galerii