dav

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom naszej szkoły i pracownikom wspierającym proces pedagogiczny w dniu ich święta Samorząd Uczniowski oraz Rada Rodziców złożyła serdeczne życzenia i podziękowania za trud nauczania i wychowania.

W imieniu nauczycieli życzenia przyjęła pani dyrektor Lidia Kapała oraz pani w-ce dyrektor Ewa Konsek. Młodzież ze wszystkich klas wykonała serduszka, na których wyrażone zostały wyrazy podziękowania i życzenia dalszej owocnej pracy, co można przeczytać na wybranych zdjęciach. Nauczanie to praca wymagająca i pełna poświęcenia, to wspaniale, że uczniowie i ich rodzice ją doceniają nie tylko raz w roku.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim zaangażowanym w nauczanie – nauczycielom, uczniom, ich rodzicom, a także wszystkim pracownikom szkoły – serdeczne życzenia wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym!

sdr