Dnia 21.04.2018 w naszej szkole miał miejsce Dzień Otwartych Drzwi. Oddajmy głos Zuzi z klasy IIA LO:

Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali mnóstwo atrakcji. W sali 23 można było zobaczyć, co robimy na matematyce francuskiej, jak wyglądają dodatkowe zajęcia Roku Zerowego AGH i zagrać w ciekawe matematyczne gry. Sala 22 pokazywała historię nauczaną dwujęzycznie. W sali 7 można było podziwiać piękne prace wykonane przez naszych uczniów. W sali 6 odbył się  finał dyktanda z języka niemieckiego. W sali 13 śpiewano hiszpańskie piosenki i panowały gorące latynoskie klimaty. Jednakże nie tylko tam brzmiała muzyka! Na korytarzu można było usłyszeć najlepsze francuskie przeboje. Nasi koledzy i koleżanki poprzebierali się za starożytnych Greków i w razie potrzeby służyli pomocą. Nauczyciele byli wszechobecni i udzielali wszelkich potrzebnych informacji. Nie można też zapomnieć o poczęstunku, który został przygotowany dla gości naszej szkoły. Chrupiące ciasteczka, puszyste ciasto, mini pizze na cieście francuskim, cukierki, które rozpływały się w ustach… Pychota!  Tutaj jest opisany zaledwie zalążek tego, co zrobiono, jednakże nie ma co się więcej rozpisywać. Kogo nie było, niech żałuje. W ZSO nr 7 zawsze dużo się dzieje i pozytywna atmosfera go nie opuszcza. Nauczyciele są sympatyczni i pomocni cały rok. Wiedzę zdobywa się tutaj z przyjemnością, a potem wykorzystuje się ją w praktyce przy różnych projektach, wycieczkach i wymianach. Serdecznie zapraszamy do nas każdego! Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia, o których będzie się myśleć z uśmiechem 🙂