28 listopada był dniem słodkości na Złotym Rogu. Wzorem ubiegłego roku, klasa IIB LO zorganizowała Dzień Piernika, z którego dochód przeznaczony zostanie na przygotowanie pomocy dla wybranej przez nas rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka. Uczniowie ZSO 7 chętnie pomagali potrzebującym, kupując słodkie przysmaki i zgodnie potwierdzili, że w tym roku były one wyjątkowo pyszne. Dzięki hojności uczniów, nauczycieli  i pracowników szkoły udało się zgromadzić kwotę 365 zł!

dzien piernika 1

Dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli wspaniałe wypieki za zaangażowanie oraz kupującym za wsparcie!

Jeszcze kilka słodkich zdjęć w galerii

Już w najbliższy poniedziałek, kontynuacja “piernikowej” akcji, przygotowywanej przez niezwykle kreatywną klasę siódmą. W planach gry, zabawy i słodkie konkursy. Serdecznie zapraszamy! 🙂