Poczta walentynkowa to doskonały sposób na wyznanie uczuć. Właśnie dzisiaj mieliśmy okazję przesłać bliskim naszemu sercu osobom życzenia walentynkowe za pośrednictwem takiej poczty.
       Samorząd Szkolny przygotował kartki walentynkowe w kształcie serc, które nasi uczniowie wypełnili ciepłymi słowami i przesłali swoim sympatiom i przyjaciołom. Życzenia wrzucane były do pięknie ozdobionej skrzynki, a następnie dostarczone zostały adresatom, wywołując uśmiechy na twarzach i przyjemne ciepło w sercach.
       Na szkolnych korytarzach dało się zauważyć uczniów w walentynkowych barwach i serca przypominające o święcie zakochanych.
       Poczta walentynkowa cieszyła się dużym powodzeniem i stanie się stałym elementem Walentynek w naszej szkole.