Zakończenie roku szkolnego 26.06.2026

Dziś w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Akademię przygotowali uczniowie klasy VI, którzy w krótkim programie pożegnali mijający rok szkolny i złożyli wszystkim życzenia udanych oraz bezpiecznych wakacji. Podczas uroczystości wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia oraz zaangażowanie w życie szkoły. Był to również moment podziękowań dla nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców za ich całoroczną pracę, wsparcie [...]

Wycieczka klas I i III do ZOO

W środę, 24 czerwca, uczniowie klas I i III wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do ZOO. Już sama podróż była dla dzieci ciekawym doświadczeniem – do celu dotarliśmy komunikacją miejską, pokonując trasę z dwiema przesiadkami. Była to doskonała okazja do utrwalenia zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, właściwego zachowania na przystankach oraz kulturalnego korzystania ze środków transportu publicznego. W ZOO na uczniów czekało wiele [...]

Promujemy czytelnictwo – nagrody dla pierwszoklasistów

We wtorek Pani Dyrektor wraz z Panią Bibliotekarką wręczyły uczniom klasy pierwszej dyplomy oraz nagrody za aktywność czytelniczą i zaangażowanie w działania promujące czytelnictwo. Pierwszoklasiści poznali już cały alfabet, dlatego coraz śmielej i chętniej sięgają po książki. Regularnie odwiedzają bibliotekę, rozwijają swoje zainteresowania czytelnicze i odkrywają radość płynącą z samodzielnego czytania. W uznaniu ich wysiłku i aktywności wyróżniona została cała klasa. To piękny przykład tego, że [...]

Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, zbliża się moment podsumowania kolejnego roku nauki i wspólnego świętowania osiągnięć naszych uczniów. Serdecznie zapraszamy na uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2025/2026, które odbędą się w piątek, 26 czerwca. […]

Wycieczka do MPO w Krakowie

W dniu dzisiejszym uczniowie klas I i III uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Krakowie. Do celu dotarliśmy komunikacją miejską. […]

Młodzi matematycy z SP 35 z sukcesami ogólnopolskimi

Z radością informujemy o sukcesach uczniów Szkoły Podstawowej nr 35 im. Króla Jana III Sobieskiego w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Leon. Konkurs ten sprawdza umiejętności logicznego myślenia, rozwiązywania problemów matematycznych oraz praktycznego wykorzystywania wiedzy matematycznej. Nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki na tle uczestników z całej Polski. Szczególne gratulacje należą się: • Tykhonowi Hnypowi z klasy 6, który zdobył 3. miejsce w Polsce, uzyskując 93% punktów, • [...]