Nasza szkoła może poszczycić się sukcesami ucznia klasy trzeciej gimnazjum Kuby Kowalczyka, który zdobył srebrny medal i wicemistrzostwo Polski w bilardzie w 2018 roku.

Początek przygody Kuby z bilardem.
Styczeń 2013 półkolonie w „YMCA” na Krowoderskiej – pierwszy kontakt ze stołem bilardowym i od razu duże zainteresowanie. Wychowawca, p. Jan Bajger, twierdzi, że Kuba ma talent i namawia do zapisania go na zajęcia bilardowe. 19 marca 2013 r. pierwsze spotkanie z trenerem bilarda p. Andrzejem Siejko i początek regularnych treningów (2x w tygodniu) w Klubie Bilardowym „Break”. Potem „Break” przerodził się w „Square”.
Obecnie mija 3 rok od kiedy Kuba trenuje pod okiem aktualnego Mistrza Polski Oldboyów Pana Tomasza Bąka. Przez te lata przykładem, nauką i doświadczeniem służył i służy Pan Piotr Cepil, który obecnie wraz z Andrzejem Siejko prowadzi szkółkę bilardową w klubie TCF-HUB, gdzie Kuba obecnie jest zawodnikiem i reprezentantem tego Klubu w II Lidze Ogólnopolskiej (dla dorosłych), oraz jest zawodnikiem Ekstraligi Małopolskiej Ligi Bilardowej (dla dorosłych).
Jeśli chodzi o trening to najczęściej odbywa się raz w tygodniu i trwa 2-3 godzin. Przed mistrzostwami dwa razy w tygodniu. W weekendy najczęściej jeździ na różnego rodzaju turnieje. Mecze ligi ogólnopolskiej też są w weekendy. Z tego względu Kuba nie opuszcza prawie żadnych lekcji. Do tej pory udaje mu się pogodzić naukę z treningami i wyjazdami.
Najważniejsze osiągnięcia Kuby:
Mistrzostwa Polski UKS Kętrzyn 12.10.2016-14.10.2016:
Mistrz Polski UKS w kategorii młodzików w pool bilardzie odmiana 9 bil
Mistrz Polski UKS w karambol
Drużynowo- III miejsce i brązowy medal

Kielce maj 2017
Mistrzostwa Polski Juniorów w pool-bilardzie:
Złoty medal w drużynie
Mistrzostwa Polski UKS Kielce 22.09-24.09.2017:
Mistrz Polski UKS w kategorii juniorów młodszych (obroniony tytuł)

Kielce maj 2017
Mistrzostwa Polski Juniorów w pool-bilardzie: