Niezwykły przejazd rozśpiewanego i roztańczonego tramwaju pełnego muzyki, uśmiechu i niezwykłej energii podbił serca mieszkańców Krakowa.

Mogli go doświadczyć wszyscy ci, którzy 7 kwietnia, czyli w dzień Jubileuszu 25-lecia Liceum nr XVII , znaleźli się na trasie niezwykłego przejazdu.

Nasz niebieski tramwaj przemierzał ulice Krakowa od ul. Świętego Wawrzyńca, poprzez centrum, aż do Bronowic. Tak uczniowie liceum, jak i gimnazjaliści z wielkim entuzjazmem prezentowali ofertę edukacyjną ZSO 7 wszystkim tym, którzy znaleźli się na trasie naszego przejazdu.

Pozytywna atmosfera panująca w tramwaju, udzieliła się wszystkim pasażerom, którzy zdecydowali się przebyć z nami część trasy. Niektórzy z nich zdobyli się nawet na odwagę by zatańczyć „Macarenę” wraz z uczestnikami przejazdu jubileuszowego, wszyscy zaś robili sobie pamiątkowe zdjęcia i kręcili filmiki zachwyceni niezwykłą sytuacją.

Był to niewątpliwie niecodzienny widok, który wzbudził sympatię, uśmiech i pozytywne emocje wszystkich, którzy widzieli nasz przejazd lub uczestniczyli w nim osobiście.

tramwaj 2