IMG_20181202_082142_resized_20181202_054953923W niedzielę 2 grudnia uczniowie naszej szkoły wspierani przez nauczycieli, przeprowadzili świąteczny kiermasz w Parafii św. Wojciecha. Nasze charytatywne przedsięwzięcie cieszyło się ogromnym powodzeniem. Cały dochód, który udało się zebrać przeznaczony zostanie na Szlachetną Paczkę.

Do obsługi stoisk zgłosiło się bardzo wielu chętnych – uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum oraz licealistów, którzy z wielkim zaangażowaniem sprzedawali własnoręcznie przygotowane ozdoby i pachnące wypieki.

W tym roku na kiermaszu przeważały słodkości, przygotowane przez naszych uczniów takie jak pierniczki, babeczki i brownie oraz wypieki, podarowane przez cukiernię Buczek, która wsparła nas w tym szlachetnym przedsięwzięciu.

Kiermasz przyniósł wspaniałą kwotę 1748 zł, które przeznaczymy na zakup potrzebnych Rodzinie artykułów.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy docenili nasz wysiłek i wsparli nas w działaniu na rzecz Szlachetnej Paczki. Cukierni Buczek, za przekazanie nam pysznych słodkości, Parafianom za ich hojność. Szczególnie serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi za zgodę na organizację kiermaszu.

Obejrzyjcie zdjęcia!