Wyniki konkursu „Najpiękniejsza kartka świąteczna”

Z radością informujemy, że Komisja konkursowa powołana przez koordynatorów wyłoniła laureatów szkolnego konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsza kartka świąteczna” kierowanego do uczniów klas początkowych. Wyniki przedstawiają się następująco: Oto prace laureatów:   Konkursowe prace można obejrzeć w galerii. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie!

21 grudnia , 2020|

Małopolski Konkurs Matematyczny – gratulacje!

Serdecznie gratulujemy uczniowi klasy 8a Jakubowi Bakalusowi zakwalifikowania się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych. Brawo! Trzymamy kciuki i życzymy Ci świetnych wyników w dalszych zmaganiach! 

24 listopada , 2020|

Konkurs „Polska. Nasza piękna biało – czerwona”

Święto 11 listopada obchodzone jest dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku, po 123 latach zaborów. Poświęcone jest pamięci tych, którzy dla Ojczyzny poświęcili zdrowie, a niejednokrotnie oddali swoje życie.   Z okazji zbliżającej się rocznicy 11 Listopada - Święta Niepodległości Szkoła Podstawowa nr 35 w Krakowie zaprasza wszystkich chętnych Uczniów klas młodszych do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym "Polska. Nasza piękna biało - [...]

2 listopada , 2020|

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – gratulacje!

Z radością informujemy, że uczeń klasy 8a Kamil Studziński  uzyskał tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Gratulujemy!

14 czerwca , 2020|

Małopolski Konkurs Języka Francuskiego – gratulacje!

Z radością informujemy, że uczeń klasy 8a Piotr Krawczyk  uzyskał tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego. Gratulujemy!

14 czerwca , 2020|

Śniadanie językowe

Śniadanie podobno najważniejszy posiłek dostarczające energię na cały dzień. Co i jak jedzą rano nasi europejscy sąsiedzi? Zapraszamy do wspólnej zabawy: śniadanie językowe, konkurs fotograficzny! Do 29 maja czekamy na zdjęcia. Prosimy umieszczać je w formacie jpg na facebooku naszej szkoły, w wiadomościach.

16 maja , 2020|