ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Całkiem niedawno pierwszy dzwonek oznajmiał rozpoczęcie roku szkolnego, teraz szkoła żegna się z nami na dwa miesiące. WAKACJE CZAS ROZPOCZĄĆ!!! Klasy trzecie kończą gimnazjum. Czasem komuś kręci się łezka w oku... Jednak, gdy coś się kończy, to następuje początek czegoś nowego. Życzymy wszystkim, aby wakacje były pełne pięknych i radosnych chwil. Niech słońce zagląda do Waszych serc, wiatr unosi na obłokach marzeń. Do zobaczenia :)

27 czerwca , 2017|

UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zapraszamy uczniów, rodziców i pracowników szkoły na Mszę Święta z okazji zakończenia roku szkolnego o godzinie 8.00 w kościele należącym do parafii p.w. Św. Wojciecha.

19 czerwca , 2017|

OBCHODY 25 LECIA XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

 

18 kwietnia , 2017|

OBCHODY JUBILEUSZU 25 LECIA XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Święto Szkoły – informacja dla Rodziców uczniów Szanowni Państwo! Pragniemy poinformować, że 7 IV 2017 r. (piątek) obchodzimy JUBILEUSZ 25-LECIA XVII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Młodej Polski w Krakowie. W tym dniu nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne, ale nie jest to dla młodzieży dzień wolny. Przewidzieliśmy wiele aktywności, w które będą zaangażowani wszyscy nasi uczniowie. PROGRAM   9.00-11.00   GALA  JUBILEUSZOWA PRZY  ZŁOTYM  ROGU [...]

5 kwietnia , 2017|

WALENTYNKI

14 lutego 2017 klasy gimnazjalne z rozszerzonym językiem angielskim świętowały Dzień Świętego Walentego. Obchodom towarzyszyły walentynkowe quizy, piosenki, konkursy no i oczywiście romantyczna atmosfera. Nie mogło zabraknąć też RANDKI W CIEMNO i słodkich przekąsek. Nagroda główna w postaci CUPIDA trafiła do 3b.

19 lutego , 2017|

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Na scescie, na zdrowie, na to Boze Narodzynie, Niech Boga wychwala dziś kazde stwozenie! Szczęśliwego Nowego Roku 2017 ! Najlepsze życzenia składają Kolędnicy ze Złotego Rogu

23 grudnia , 2016|