DODATKOWE KONSULTACJE UCZNIÓW Z NAUCZYCIELAMI

W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W KRAKOWIE

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

KONSULTACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO KONKURSÓW       I OLIMPIAD zakres konsultacji termin miejsce nauczyciel
przygotowanie do konkursu

z j. francuskiego

czwartek

7:10-7:55

sala nr 3 Justyna Pychowska-Sroka
przygotowanie do olimpiady z języka polskiego i konkursu polonistycznego spotkania

ustalone

indywidualne

sala nr 16 Ewa Łażewska
przygotowanie do międzynarodowego egzaminu Delf B2 dla klasy IIIA LO spotkania

ustalone

indywidualne

sala nr 14 Mariusz Krysa
przygotowanie do olimpiady

z j. francuskiego

spotkania ustalone indywidualne sala nr 12 Ewa Konsek
przygotowanie do konkursu

z j. francuskiego/ Delf B1

spotkania

ustalone

indywidualne

sala nr12 Elżbieta Brzozowska – Trojnar
przygotowanie do konkursu oraz FCE spotkania

ustalone

indywidualne

sala nr 18 Marek Suder
przygotowanie do konkursu polonistycznego wtorek

13:45-14:30

sala nr 21 Elwira Sobczyk
przygotowanie do konkursów wtorek

13:45-14:30

sala nr 8 Katarzyna Bomba
przygotowanie do konkursu języka polskiego środa

14:35-15:20

sala nr 8 Ewa Pych
przygotowanie do konkurs i olimpiady z historii środa

7:10-7:55

sala nr 22 Jolanta Rey
 przygotowanie do konkursu

z j. angielskiego

środa

13:44-14:30

sala nr 18 Ewa Żądło
  przygotowanie do konkursu z j. angielskiego środa

8:00-8:45

sala nr 10 Urszula Dereń
fizyka wtorek

14:35-15:20

sala nr 19 Marek Turaj
matematyka Wtorek

7:10-7:55

sala nr 24 Lesława Czarcińska
geografia dla gimnazjum spotkania

ustalone

indywidualne

sala nr 20 Barbara Żwirek
przygotowanie do konkursu i olimpiady z języka angielskiego spotkania

ustalone

indywidualne

sala nr 3 Jolanta Panek
Rok Zerowy AGH

z matematyki

piątek

7:10-7:55

sala nr 23 Urszula Adamska
KONSULTACJE DOT. UZUPEŁNIENIA ZALEGŁOŚCI              W NAUCE

 

zakres konsultacji termin miejsce nauczyciel
język angielski poniedziałek

13:45-14:30

sala nr 17 Anna Iwaniec
język angielski Wtorek

11:40-12:25

sala nr 18 Marek Suder
język polski wtorek

13:45-14:30

sala nr 21 Elwira Sobczyk
język angielski środa

13:45-14:30

sala nr 10 Urszula Dereń
chemia czwartek

13:45-14:30

sala nr 21 Monika Łazarska – Grabska
matematyka poniedziałek

14:35-15:20

sala nr 7 Katarzyna

Lenart

matematyka poniedziałek

7:10-7:55

Sala nr 24 Lesława Czarcińska
 

KONSULTACJE DOT. ROZWIJANIA PASJI  I TALENTÓW

zakres konsultacji termin miejsce nauczyciel
kółko z języka angielski

 

piątek

13:45-14:30

sala nr 22 Marek Suder
kółko polonistyczne: Literatura i film oraz literatura i sztuka piątek

15:25-16:10

sala nr 15 Ewa Pych
kółko historyczne -praca ze źródłami historycznymi wtorek

7:10-7:55

sala nr 13 Katarzyna

Jokeś

kółko plastyczne poniedziałek

13:45-16:10

sala nr 7 Maja

Wolska – Stec

wychowanie fizyczne piątek

15:25-16:10

sala gim. Jan Cyniewski
wychowanie fizyczne środa

16:10-16:55

sala gim. Edyta

Stefańska

zajęcia z języka łacińskiego czwartek

15:00 – 16:10

sala nr 23 Sabina

Knecht – Macior