A więc zaczynamy!

Dziś, punktualnie o godz. 9.00, zadzwonił pierwszy dzwonek w Gimnazjum nr 18 i reaktywowanej Szkole Podstawowej nr 35.

Podczas uroczystości rozpoczynającej nowy rok szkolny pożegnaliśmy panią Dyrektor Barbarę Chmurę, która po 15 latach kierowania szkołą odchodzi na emeryturę. Słowa podziękowań skierowali do Niej rodzice, uczniowie, absolwenci, nauczyciele, a także przejmująca funkcję Dyrektora wieloletnia nauczycielka języka polskiego w naszej szkole, pani Lidia Kapała.

Pani Dyrektor serdeczne powitała uczniów, grono pedagogiczne i gości, szczególnie ciepłe słowa kierując do uczniów klasy siódmej dwujęzycznej z językiem francuskim.

Wrzesień to czas szczególnych rocznic, dlatego uczniowie klasy 2c przybliżyli nam wspomnienie rocznicy wybuchu II wojny światowej starannie wybranymi wierszami Anny Świrszczyńskiej.

Nowi uczniowie mogli zapoznać się z historią naszej szkoły, która od ponad stu lat – mimo , że zmienia nazwy i siedziby – na stałe wpisała się w krajobraz Bronowic.

Całej społeczności szkolnej – uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły – życzymy  dobrego, udanego roku szkolnego 2017/2018!

Zdjęcia w galerii