LAUREACI I FINALIŚCI MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Małopolski Konkurs Języka Francuskiego dla Gimnazjalistów

LAUREACI

Damien Beaumont (2011)

Joanna Jastrzębska (2011)

Jan Migoń (2011)

Mateusz Morawiec (2011)

Alicja Prawdzic-Seńkowska (2011)

Estelle Szafran (2011)

Clement Ducher (2012)

Karol Migoń (2012)

Justyna Kłos (2013)

Justyna Litwic (2013)

Magdalena Chaberka (2014)

Kamila Kalawska (2014)

Kai Morawiec (2014)

Karolina Raczyńska (2014)

Arkadiusz Sopata (2014)

Magdalena Bosak (2015)

Anna Kołacz (2015)

Weronika Nagawiecka (2015)

Katarzyna Wolska (2015)

FINALIŚCI

Clement Ducher (2011)

Michał Dybowicz (2011)

Christian Ferdouël (2011)

Malina Frąckowiak (2011)

Agnieszka Fuczka (2011)

Arletta Góra (2011)

Marcin Grądkowski (2011)

Uta Hanusek (2011)

Aleksandra Jastrzębska (2011)

Jerzy Kłos (2011)

Agnieszka Kowalska (2011)

Olivier Kozanecki (2011)

Ignacy Kraiński (2011)

Beniamin Kumala (2011)

Maciej Kutryba (2011)

Szymon Łucyszyn (2011)

Ewa Marek (2011)

Karol Migoń (2011)

Alex Mleczko (2011)

Jan Potyrała (2011)

Daria Siwy (2011)

Julia Skowron (2011)

Anna Stępień (2011)

Stefan Turnau (2011)

Bartłomiej Ziober (2011)

Natalia Bauer (2012)

Clément Ducher (2012)

Christian Ferdouël (2012)

Uta Hanusek (2012)

Jerzy Kłos (2012)

Agnieszka Kowalska (2012)

Olivier Kozanecki (2012)

Maria Kucińska (2012)

Alicja Łopatka (2012)

Ewa Marek (2012)

Karol Migoń (2012)

Jan Potyrała (2012)

Aleksandra Rapacz (2012)

Maria Sabała (2012)

Julia Skowron (2012)

Wiktoria Tupta (2012)

Piotr Wyżga (2012)

Julia Ceglarek (2013)

Piotr Czechowski (2013)

Magdalena Król (2013)

Anna Kołacz (2013)

Aleksandra Kowalska (2013)

Łukasz Łakomy (2013)

Daria Piłat (2013)

Kajetan Rey (2013)

Aleksandra Sokół (2013)

Kamil Sułecki (2013)

Julia Ślósarczyk (2013)

Magdalena Bosak (2014)

Zuzanna Filek (2014)

Joanna Gałczyńska (2014)

Wiktoria Gąsior (2014)

Maciej Hamadene (2014)

Sofiya Kinash (2014)

Anna Kołacz (2014)

Magdalena Król (2014)

Klaudia Łuka (2014)

Agnieszka Marchewczyk (2014)

Anna Marszałek (2014)

Wiktoria Moroz (2014)

Weronika Nagawiecka (2014)

Gabriela Raczyńska (2014)

Maria Smorąg (2014)

Justyna Sobczyk (2014)

Katarzyna Wolska (2014)

Julia Żądło (2014)

Emilia Czepiec (2015)

Eva Ferdouël (2015)

Magdalena Król (2015)

Klaudia Łuka (2015)

Magdalena Marasik (2015)

Katarzyna Moskała (2015)

Sonia Mossoczy(2015)

Konrad Nagórzański (2015)

Gabriela Raczyńska (2015)

Maria Smorąg (2015)

Nina Suchodolska (2015)

Aleksandra Zielińska (2015)

Julia Żądło (2015)

Aleksandra Duć (2016)

Monika Kozera (2016)

Maria Plichta (2016)

Michał Półtorak (2016)

Laureaci i finaliści

Małopolskich Konkursów Przedmiotowych dla Gimnazjalistów

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

LAUREACI

Ewa Rusinowska (2006)

Małgorzata Lubkiewicz (2008)

FINALIŚCI
Weronika Ciągała (2010)

Małopolski Konkurs Historyczny

LAUREACI

Jakub Brzeszczak (2007)

Magdalena Migoń (2009)

Karol Migoń (2011)

Jan Potyrała (2012)

FINALIŚCI

Mateusz Gałka (2004)

Maciej Matysiak (2004)

Krzysztof Żwirski (2004)

Jakub Konieczny (2005)

Małgorzata Tarlaga (2005)

Anna Drwal (2006)

Anna Burkat (2008)

Anna Tarlaga (2008)

Sebastian Inglot (2009)

Weronika Kiebzak (2009)

Maciej Migoń (2009)

Katarzyna Wójcicka (2009)

Weronika Kiebzak (2010)

Maciej Migoń (2010)

Jan Potyrała (2011)

Mikołaj Bogusz (2014)

Zuzanna Burnagiel (2015)

Klaudia Łuka (2015)

Małopolski Konkurs Tematyczny z Historii

FINALIŚCI

Zuzanna Burnagiel (2015)

Klaudia Łuka (2015)

Małopolski Konkurs Biblijny

LAUREACI

Magdalena Migoń (2008)

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 LAUREACI

Julia Żądło (2015)

FINALIŚCI

Maciej Bratek (2004)

Katarzyna Felis (2005)

Maciej Bratek (2005)

Maciej Czepiec (2009)

Weronika Kiebzak (2010)

Julia Żądło (2014)

Katarzyna Wolska (2015)

Małopolski Konkurs Matematyczny

LAUREACI

Radosław Kapłoniak (2004)

Piotr Anielski (2006)

Grzegorz Guśpiel (2007)

FINALIŚCI

Łukasz Kwiatkowski (2005)

Weronika Hasslinger (2008)

Magdalena Migoń (2009)

Małopolski Konkurs Biologiczny

LAUREACI

Magdalena Migalska (2005)

Szymon Lipiarz (2008)

Karolina Rutkowska (2009)

Alicja Prawdzic-Seńkowska (2010)

FINALIŚCI

Katarzyna Broniatowska (2006)

Joanna Lenarczyk (2006)

Kaja Mandera (2006)

Anna Drwal (2006)

Paweł Tułowiecki (2009)

Maria Smorąg (2014)

Maria Smorąg (2015)

Małopolski Konkurs Chemiczny

LAUREACI

Grzegorz Guśpiel (2007)

FINALIŚCI

Olga Czerwińska (2003)

Agnieszka Zakrzewska (2004)

Radosław Kapłoniak (2005)

Piotr Anielski (2006)

Grzegorz Guśpiel (2006)

Anna Hadasz(2006)

Małopolski Konkurs Fizyki i Astronomii

LAUREACI

Grzegorz Guśpiel (2007)

Mikołaj Morawiec (2010)

Piotr Czechowski (2013)

FINALIŚCI

Łukasz Kwiatkowski (2005)

Radosław Kapłoniak (2005)

Izabela Bilska (2009)

Zuzanna Długosz (2009)

Agnieszka Wzorek (2009)

Małopolski Konkurs Geograficzny

FINALIŚCI

Stefan Turnau (2011)

Małopolski Konkurs Informatyczny

FINALIŚCI

Grzegorz Guśpiel (2007)

Jakub Skiba (2009)

Łukasz Łakomy (2013)

Aleksander Długosz (2014)

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

FINALIŚCI

Grzegorz Guśpiel (2007)

 

Laureaci i finaliści konkursów pozaszkolnych dla gimnazjalistów

2013/14

Michał Dusza, Michał Piasecki, Natalia Porabik – I miejsce w konkursie Straży Miejskiej „Prawo ratownictwo bezpieczeństwo”

2012/13

Domnika Czuba, Ewa Kustra, Filip Koziara – finaliści konkursu Straży Miejskiej „Prawo ratownictwo bezpieczeństwo”

Gimnazjum nr 18 –Konkurs Elektrociepłowni Krakowskiej „Energetyczne łamigłówki” – II miejsce i wyróżnienie specjalne

2011/12

Stanisław Łażewski – I miejsce w konkursie Francja? – dlaczego nie!

2010/11

Justyna Maciarz – I miejsce w konkursie Francja? – dlaczego nie!

2009/10

Jakub Szot – laureat międzyszkolnego konkursu Mój portret

Uta Hanusek – laureatka konkursu plastycznego Impresje francuskie

Natalia Woźniak – laureatka konkursu fotograficznego Zimą malowane

Gimnazjum nr 18 – finalista Trzymaj Formę  – Młodzi zdrowo gotują

2008/09

Magdalena Migoń – wyróżnienie w konkursie literackim Plumier d’Or

Malina Frąckowiak – I miejsce w konkursie Lire en fête

Gimnazjum nr 18 –  II miejsce w konkursie Trzymaj Formę

2007/08

Monika Bizub – 3 miejsce w konkursie 750-lecie lokacji Krakowa w obiektywie

Natalia Grzegorzewska, Kamila Hougardy – finalistki konkursu poezji i prozy francuskiej organizowanym przez Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej

2006/07

Magdalena Migoń – laureatka XVII Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego na opowiadanie olimpijskie

Katarzyna Skowronek, Barbara Pieczątkowska, Ilona Miczek, Sabina Janeczko, Anna Przytuła – laureatki konkursu Fête des dix mots

Kamila Hougardy, Magdalena Żelazko, Joanna Graczyk, Klaudia Gałka, Anna Tarlaga – finalistki konkursu poezji i prozy francuskiej organizowanym przez Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej

2005/06

Grzegorz Guśpiel – laureat konkursu matematycznego MAT 2006

2003/04

Karolina Felis – Konkurs Powstania polskie – wyróżnieniespecjalne

Małgorzata Tarlaga – Konkurs Powstania polskie – wyróżnienie

Katarzyna Felis – J. Mehoffer, twórca piękna i harmonii (1 miejsce)

Małgorzata Tarlaga–J. Mehoffer, twórca piękna i harmonii(2 miejsce)

Anna Ogar – I Krakowski Konkurs Recytatorski – wyróżnienie

2001/2002

Weronika Graboń – I miejsce w konkursie poezji i prozy francuskiej organizowanym przez Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej

Tomasz Kapłoniak – laureat konkursu Trojka na szóstkę

Krzysztof Marszałek – laureat konkursu Trojka na szóstkę