MKO

LAUREACI I FINALIŚCI MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Małopolski Konkurs Języka Francuskiego

LAUREACI

Damien Beaumont (2011)
Joanna Jastrzębska (2011)
Jan Migoń (2011)
Mateusz Morawiec (2011)
Alicja Prawdzic-Seńkowska (2011)
Estelle Szafran (2011)
Clement Ducher (2012)
Karol Migoń (2012)
Justyna Kłos (2013)
Justyna Litwic (2013)
Magdalena Chaberka (2014)
Kamila Kalawska (2014)
Kai Morawiec (2014)
Karolina Raczyńska (2014)
Arkadiusz Sopata (2014)
Magdalena Bosak (2015)
Anna Kołacz (2015)
Weronika Nagawiecka (2015)
Katarzyna Wolska (2015)
Aleksandra Duć (2017)
Natalia Knapik (2017)
Wanesa Kubowicz-Lupa (2017)
Julia Paszkot (2017)
Maria Plichta (2017)
Izabela Tylek (2017)
Zuzanna Wygoda (2017)

FINALIŚCI

Clement Ducher (2011)
Michał Dybowicz (2011)
Christian Ferdouël (2011)
Malina Frąckowiak (2011)
Agnieszka Fuczka (2011)
Arletta Góra (2011)
Marcin Grądkowski (2011)
Uta Hanusek (2011)
Aleksandra Jastrzębska (2011)
Jerzy Kłos (2011)
Agnieszka Kowalska (2011)
Olivier Kozanecki (2011)
Ignacy Kraiński (2011)
Beniamin Kumala (2011)
Maciej Kutryba (2011)
Szymon Łucyszyn (2011)
Ewa Marek (2011)
Karol Migoń (2011)
Alex Mleczko (2011)
Jan Potyrała (2011)
Daria Siwy (2011)
Julia Skowron (2011)
Anna Stępień (2011)
Stefan Turnau (2011)
Bartłomiej Ziober (2011)
Natalia Bauer (2012)
Clément Ducher (2012)
Christian Ferdouël (2012)
Uta Hanusek (2012)
Jerzy Kłos (2012)
Agnieszka Kowalska (2012)
Olivier Kozanecki (2012)
Maria Kucińska (2012)
Alicja Łopatka (2012)
Ewa Marek (2012)
Karol Migoń (2012)
Jan Potyrała (2012)
Aleksandra Rapacz (2012)
Maria Sabała (2012)
Julia Skowron (2012)
Wiktoria Tupta (2012)
Piotr Wyżga (2012)
Julia Ceglarek (2013)
Piotr Czechowski (2013)
Magdalena Król (2013)
Anna Kołacz (2013)
Aleksandra Kowalska (2013)
Łukasz Łakomy (2013)
Daria Piłat (2013)
Kajetan Rey (2013)
Aleksandra Sokół (2013)
Kamil Sułecki (2013)
Julia Ślósarczyk (2013)
Magdalena Bosak (2014)
Zuzanna Filek (2014)
Joanna Gałczyńska (2014)
Wiktoria Gąsior (2014)
Maciej Hamadene (2014)
Sofiya Kinash (2014)
Anna Kołacz (2014)
Magdalena Król (2014)
Klaudia Łuka (2014)
Agnieszka Marchewczyk (2014)
Anna Marszałek (2014)
Wiktoria Moroz (2014)
Weronika Nagawiecka (2014)
Gabriela Raczyńska (2014)
Maria Smorąg (2014)
Justyna Sobczyk (2014)
Katarzyna Wolska (2014)
Julia Żądło (2014)
Emilia Czepiec (2015)
Eva Ferdouël (2015)
Magdalena Król (2015)
Klaudia Łuka (2015)
Magdalena Marasik (2015)
Katarzyna Moskała (2015)
Sonia Mossoczy (2015)
Konrad Nagórzański (2015)
Gabriela Raczyńska (2015)
Maria Smorąg (2015)
Nina Suchodolska (2015)
Aleksandra Zielińska (2015)
Julia Żądło (2015)
Aleksandra Duć (2016)
Monika Kozera (2016)
Maria Plichta (2016)
Michał Półtorak (2016)
Karolina Jesiotr (2017)
Karolina Wąs (2017)

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

LAUREACI

Ewa Rusinowska (2006)
Małgorzata Lubkiewicz (2008)

FINALIŚCI

Weronika Ciągała (2010)

Małopolski Konkurs Historyczny

LAUREACI

Jakub Brzeszczak (2007)
Magdalena Migoń (2009)
Karol Migoń (2011)
Jan Potyrała (2012)

FINALIŚCI

Mateusz Gałka (2004)
Maciej Matysiak (2004)
Krzysztof Żwirski (2004)
Jakub Konieczny (2005)
Małgorzata Tarlaga (2005)
Anna Drwal (2006)
Anna Burkat (2008)
Anna Tarlaga (2008)
Sebastian Inglot (2009)
Weronika Kiebzak (2009)
Maciej Migoń (2009)
Katarzyna Wójcicka (2009)
Weronika Kiebzak (2010)
Maciej Migoń (2010)
Jan Potyrała (2011)
Mikołaj Bogusz (2014)
Zuzanna Burnagiel (2015)
Klaudia Łuka (2015)

Małopolski Konkurs Tematyczny z Historii

LAUREACI

Aleksandra Duć (2017)
Karol Bruzda (2017)

 

FINALIŚCI

Zuzanna Burnagiel (2015)
Klaudia Łuka (2015)
Kinga Arlet-Głowacka
(2017)
Wiktor Król (2017)
Magdalena Powroźnik (2017)

Małopolski Konkurs Biblijny

LAUREACI

Magdalena Migoń (2008)

 FINALIŚCI

Dominik Dworak (2017)

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 LAUREACI

Julia Żądło (2015)

FINALIŚCI

Maciej Bratek (2004)
Katarzyna Felis (2005)
Maciej Bratek (2005)
Maciej Czepiec (2009)
Weronika Kiebzak (2010)
Julia Żądło (2014)
Katarzyna Wolska (2015)
Natasza Bułka (2017)

Małopolski Konkurs Matematyczny

LAUREACI

Radosław Kapłoniak (2004)
Piotr Anielski (2006)
Grzegorz Guśpiel (2007)

FINALIŚCI

Łukasz Kwiatkowski (2005)
Weronika Hasslinger (2008)
Magdalena Migoń (2009)

Małopolski Konkurs Biologiczny

LAUREACI

Magdalena Migalska (2005)
Szymon Lipiarz (2008)
Karolina Rutkowska (2009)
Alicja Prawdzic-Seńkowska (2010)

FINALIŚCI

Katarzyna Broniatowska (2006)
Joanna Lenarczyk (2006)
Kaja Mandera (2006)
Anna Drwal (2006)
Paweł Tułowiecki (2009)
Maria Smorąg (2014)
Maria Smorąg (2015)

Małopolski Konkurs Chemiczny

LAUREACI

Grzegorz Guśpiel (2007)

FINALIŚCI

Olga Czerwińska (2003)
Agnieszka Zakrzewska (2004)
Radosław Kapłoniak (2005)
Piotr Anielski (2006)
Grzegorz Guśpiel (2006)
Anna Hadasz (2006)

Małopolski Konkurs Fizyki i Astronomii

LAUREACI

Grzegorz Guśpiel (2007)
Mikołaj Morawiec (2010)
Piotr Czechowski (2013)

FINALIŚCI

Łukasz Kwiatkowski (2005)
Radosław Kapłoniak (2005)
Izabela Bilska (2009)
Zuzanna Długosz (2009)
Agnieszka Wzorek (2009)

Małopolski Konkurs Geograficzny

FINALIŚCI

Stefan Turnau (2011)

Małopolski Konkurs Informatyczny

FINALIŚCI

Grzegorz Guśpiel (2007)
Jakub Skiba (2009)
Łukasz Łakomy (2013)
Aleksander Długosz (2014)

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

FINALIŚCI

Grzegorz Guśpiel (2007)

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH POZASZKOLNYCH

 

2016/17

  • Julia Paszkot – Diplôme d’études en langue française na poziomie B2
  • Karolina Jesiotr – Diplôme d’études en langue française na poziomie B1
  • Joanna Sroka – III miejsce w XI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy W kręgu mitów i kultury antycznej
  • Izabela Tylek – list gratulacyjny w XI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy W kręgu mitów i kultury antycznej
  • Wiktor Król – III miejsce w Konkursie Wiedzy o Francji Vive la France
  • Magdalena Rosa –  wyróżnienie w Konkursie Wiedzy o Francji Vive la France
  • Magdalena Faron, Alicja Grabińska, Ewa Obrębska, Wojciech Piasecki – II miejsce w ogólnopolskim konkursie ekologicznym Education durable zorganizowanym przez Ambasadę Francji w Polsce
  • Izabela Tylek – I miejsce w kategorii poezji francuskojęzycznej w Konkursie Poezji Obcojęzycznej zorganizowanym przez XX LO im. L. Staffa w Krakowie
  • Julia Paszkot – III miejsce w kategorii poezji francuskojęzycznej w Konkursie Poezji Obcojęzycznej zorganizowanym przez XX LO im. L. Staffa w Krakowie
  • Nikola Przeniosło – finalistka w kategorii poezji niemieckojęzycznej w Konkursie Poezji Obcojęzycznej zorganizowanym przez XX LO im. L. Staffa w Krakowie
  • Izabela Tylek – laureatka konkursu ortograficznego Dyktando dla każdego
  • Magdalena Rosa – wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym z okazji Międzynarodowego Dnia Tłumacza
  • Monika Francuz, Damian Barwiołek, Jan Ziarkowski – VI miejsce w konkursie Straży Miejskiej Prawo, ratownictwo, bezpieczeństwo
  • Kalina Kościanek – II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym Bronowice światłem malowane
  • reprezentacja gimnazjum – III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt zorganizowanym w ramach programu Rekreacja w Bronowicach 2016
  • reprezentacja gimnazjum – II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Przewodniczącego Dzielnicy VI

2015/16

  • Aleksandra Krawczyk, Aleksandra Ostaszewska, Agata Dormus, Zofia Osmenda i Michał Klimiuk – uczestnicy warsztatów przyrodniczych Zdrowy Oddech

2013/14

  • Michał Dusza, Michał Piasecki, Natalia Porabik – I miejsce w konkursie Straży Miejskiej Prawo, ratownictwo, bezpieczeństwo

2012/13

  • Domnika Czuba, Ewa Kustra, Filip Koziara – finaliści konkursu Straży Miejskiej Prawo, ratownictwo, bezpieczeństwo
  • Gimnazjum nr 18 –Konkurs Elektrociepłowni Krakowskiej Energetyczne łamigłówki – II miejsce i wyróżnienie specjalne

2011/12

  • Stanisław Łażewski – I miejsce w konkursie Francja? – dlaczego nie!

2010/11

  • Justyna Maciarz – I miejsce w konkursie Francja? – dlaczego nie!

2009/10

  • Jakub Szot – laureat międzyszkolnego konkursu Mój portret
  • Uta Hanusek – laureatka konkursu plastycznego Impresje francuskie
  • Natalia Woźniak – laureatka konkursu fotograficznego Zimą malowane
  • Gimnazjum nr 18 – finalista Trzymaj Formę  – Młodzi zdrowo gotują

2008/09

  • Magdalena Migoń – wyróżnienie w konkursie literackim Plumier d’Or
  • Malina Frąckowiak – I miejsce w konkursie Lire en fête
  • Gimnazjum nr 18 – II miejsce w konkursie Trzymaj Formę

2007/08

  • Monika Bizub – III miejsce w konkursie 750-lecie lokacji Krakowa w obiektywie
  • Natalia Grzegorzewska, Kamila Hougardy – finalistki konkursu poezji i prozy francuskiej organizowanym przez Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej

2006/07

  • Magdalena Migoń – laureatka XVII Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego na opowiadanie olimpijskie
  • Katarzyna Skowronek, Barbara Pieczątkowska, Ilona Miczek, Sabina Janeczko, Anna-Ilaria Przytuła – laureatki konkursu Fête des dix mots
  • Kamila Hougardy, Magdalena Żelazko, Joanna Graczyk, Klaudia Gałka, Anna Tarlaga – finalistki konkursu poezji i prozy francuskiej organizowanym przez Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej

2005/06

  • Grzegorz Guśpiel – laureat konkursu matematycznego MAT 2006

2003/04

  • zespół teatralny z klasy 2a (Wojciech Baran, Kinga Chojnacka, Hanna Gregorczyk, Andrzej Gwizdała, Alan Klimowski, Bronisława Pasieczny, Konrad Piwowarczyk) – I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym Bliżej świata w kategorii język francuski w gimnazjum za spektakl Que personne ne sorte!
  • Katarzyna Felis – Józef Mehoffer, twórca piękna i harmonii (I miejsce)
  • Małgorzata Tarlaga – Józef Mehoffer, twórca piękna i harmonii (II miejsce)
  • Bronisława Pasieczny – II miejsce etapie wojewódzkim konkursu recytatorskiego Bolesław Leśmian – poezja i proza
  • Karolina Felis – Konkurs Powstania polskie – wyróżnienie specjalne
  • Małgorzata Tarlaga – Konkurs Powstania polskie – wyróżnienie
  • Anna Ogar – I Krakowski Konkurs Recytatorski – wyróżnienie

2001/2002

  • Tomasz Kapłoniak – laureat konkursu Trójka na szóstkę
  • Krzysztof Marszałek – laureat konkursu Trójka na szóstkę
  • Weronika Graboń – I miejsce w konkursie poezji i prozy francuskiej organizowanym przez Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej
  • Bronisława Pasieczny – II miejsce w etapie powiatowym XLVII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Bronisława Pasieczny – II miejsce w konkursie recytatorskim Tym, których nie ma już wśród nas
  • Andrzej Gwizdała – wyróżnienie w regionalnym konkursie literackim List do Ziemi
  • Bronisława Pasieczny – wyróżnienie w regionalnym konkursie literackim List do Ziemi