PIPamiętacie, że już za cztery dni 14 marca, czyli Imieniny Ludolfiny? Szykujcie się na moc atrakcji! Wprawdzie lekcje w tym dniu będą odbywały się normalnie, ale na przerwach będzie się działo! Przy ponad dwudziestu stanowiskach nasi szkolni native speakerzy z różnych krajów, uczniowie, którzy część edukacji odbyli za granicą oraz po prostu zainteresowani danymi krajami zaprezentują Matematykę na językach, czyli matematyczne zadania w językach obcych. Angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, ukraiński, białoruski, włoski, węgierski, czeski, chiński, koreański, japoński… czegóż tam nie będzie!

Na dużej przewie na boisku układamy liczbę Pi, a na ten dzień nasze ZSO zmieni numer na…? Oczywiście! Pi. ZSO nr π, czy to nie brzmi fantastycznie?!

Nie zapomnijcie też przebrać się za π 🙂

To będzie πękny dzień!