sdr

W dniu 8.10.2019 w naszej szkole miał miejsce pokaz gimnastyki akrobatycznej ekipy akrobatów z krakowskich klubów AVATAR, FUN CLIMB oraz ACRO PARK. Pokaz był możliwy dzięki uprzejmości absolwenta naszej szkoły Jacka Hardego i jego kolegów, którzy pracują w wymienionych, profesjonalnie pomagając bawić się tym, którzy lubią ruch dla zdrowia. Jacek w czasach szkolnych zdobył zaszczytny tytuł Mistrza Sportu. W karierze akrobatycznej ma wiele sukcesów mistrzowskich. Poza sportem jego ulubionym przedmiotem była plastyka, ale podkreśla również walory językowe naszej szkoły, języki przydają mu się bowiem w licznych podróżach, zawodach i pokazach. Zachęcał młodzież do ćwiczenia na lekcjach wychowania fizycznego oraz uprawiania sportu i rekreacji dla zdrowia i rozrywki. Czwórka mistrzów akrobatyki z Jackiem włącznie wykonała wspaniałe salta, przerzuty, skoki akrobatyczne itp. Widzowie zostali zaproszeni do rozgrzewki sportowej na profesjonalnej ścieżce akrobatycznej i materacach przywiezionych przez naszych gości specjalnie z okazji pokazu. Gratulujemy naszym uczniom, którzy zachcieli włączyć się aktywnie do zabawy, a także tym, którzy skorzystali z okazji do wspólnego zdjęcia. Popisy akrobatów utrwaliliśmy również na filmiku, który będzie miłym wspomnieniem.