Od kilku dni w naszej szkole czuć atmosferę zbliżających się Świąt. Coraz więcej choinek, światełek, dekoracji, muzyki i radości, a tu i tam roznosi się zapach pierniczków lub czekolady… Dziś wprawdzie zaczęliśmy dzień pracowicie – odbyło się pierwszych kilka lekcji – ale potem na spotkaniach klasowych mogliśmy złożyć sobie życzenia, skosztować przyniesionych smakołyków, pośpiewać i porozmawiać. Czas ten umilili nam również kolędnicy z klasy 3c, którzy, wspaniale przebrani, zaprosili nas do wspólnego śpiewania.

Podczas wspólnego spotkania Pani Dyrektor złożyła uczniom życzenia:

Drodzy Uczniowie!
Życzę Wam wspaniałych magicznych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie, pełnych radości i ciepła.
Niech każdy z Was w tym świątecznym czasie poczuje się wyjątkowo, zdystansuje do spraw szkolnych, nabierze sił, żeby z nową energią i zapałem rozpocząć kolejny rok, a ten niech pozwoli Wam pięknie rozwijać się i przyniesie same sukcesy oraz poczucie dobrze i twórczo wypełnionego czasu.
Proszę przekażcie najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne Waszym Rodzicom i Bliskim.

IMG-20181221-WA0001[1]

Wesołych Świąt!