Czas egzaminów gimnazjalnych klasa 7a spędziła na warsztatach i grach edukacyjnych.

We środę uczestniczyliśmy w  warsztatach profilaktycznych, zorganizowanych przez panią psycholog, podczas których omawialiśmy problem uzależnień i sposobów zapobiegania im w codziennym życiu.

W czwartek odbyliśmy lekcję przedsiębiorczości połączoną z grą symulacyjną „Oil City – galicyjska gorączka złota”, przygotowaną przez Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej w Bibliotece Wojewódzkiej przy ul. Rajskiej. Gra uczyła współpracy w grupie, inwestowania i podejmowania szybkich decyzji.

W piątek natomiast nasza koleżanka przeprowadziła, opracowaną samodzielnie,  grę terenową w Starym Mieście. Podzieleni na grupy, zaopatrzeni w mapy musieliśmy przejść szlak historii sztuki poczynając od prehistorii, a kończąc na modernizmie. W każdym punkcie trzeba było znaleźć ukrytą starannie kopertę i wykonać znajdujące się w niej zadania. Fantastyczna, słoneczna pogoda bardzo umiliła nam zadanie.

To były przyjemne i pożyteczne dni 🙂

WP_20180420_10_33_55_Pro WP_20180420_11_59_23_Pro