Tegoroczne Święto Niepodległości uczciliśmy wspólnym, patriotycznym śpiewaniem. Reprezentacja uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum wzięła udział w koncercie pieśni patriotycznych zorganizowanym dla szkół i mieszkańców Dzielnicy VI – Bronowice przez Szkołę Podstawową nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera. Z przyjemnością odpowiedzieliśmy na zaproszenie do wspólnych występów wraz z uczniami wszystkich szkół podstawowych znajdujących się w naszej dzielnicy. Natomiast w sobotę, 11 listopada, ponad trzydziestu uczniów liceum stawiło się na Rynku Głównym, by wspólnie z aktorami Lochu Camelot wystąpić na scenie 66. Lekcji Śpiewania. Obie imprezy udały się znakomicie!

20171110_132139

Link do strony organizatora – Szkoły Podstawowej nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera w Krakowie

20171111_182331

Link do informacji o projekcie”Lekcja Śpiewania” Biblioteki Polskiej Piosenki