W ostatnim dniu Wiosny, w przeddzień Lata, 20 czerwca  tuż u progu wakacji, odbył się nasz dziewiąty już Salonik Romantyczny, związany w wydaniem trzynastego już tomu poezji  i prac plastycznych Uczniów – „Tajemnice Młodości”.

Tomik to owoc całorocznej pracy wraz z uczniami Pań: Katarzyny Bomby, Mai Wolskiej-Stec, Ewy Dybowicz i Katarzyny Jaworskiej-Wilk.

To popołudnie było niezwykle urocze, dopisali Mili Goście, a uczniowie – Artyści nie chcieli wieczorem się rozstać i koncertowali jeszcze długo dla samych siebie nawet … przed szkołą.

Niech recenzją naszego przedsięwzięcia będzie list Rodziców, skierowany do Gospodyni Saloniku – Pani Katarzyny Bomby:

„Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za możliwość wzięcia udziału we w spotkaniu artystycznym z udziałem Uczniów naszej szkoły i jednocześnie wyrazić swoje ogromne poparcie dla tego typu imprez, gdzie każdy młody człowiek ma możliwość zaprezentowania swoich talentów, podzielenia się swoimi emocjami i wrażliwością w przemiłej atmosferze wsparcia, szacunku i akceptacji ze strony Pań prowadzących spotkanie. W dzisiejszym zbyt szybkim i zbyt głośnym świecie, gdzie kładzie się nacisk na efektywność i perfekcję , takie kameralne i naturalne perełki jak wczorajszy Salonik zasługują na tym większy podziw i szacunek. Składam ogromne ukłony wszystkim występującym Uczniom za odwagę, wrażliwość i wewnętrzne piękno oraz Paniom prowadzącym spotkanie – za pielęgnowanie tej wrażliwości w młodych ludziach oraz wspieranie ich na artystycznych ścieżkach. Mam głęboką nadzieję, iż idea tej szkolnej tradycji nigdy nie umrze.
Magdalena Bułka”.

Zdjęcia z wydarzenia.