00019 listopada miało miejsce ślubowanie uczniów klasy siódmej Szkoły Podstawowej i klas pierwszych Liceum. Są oni rocznikiem wyjątkowym, rozpoczynają naukę „Na Złotym Rogu” w roku obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W części artystycznej poprzez montaż słowno – muzyczny zatytułowany „Myśląc Ojczyzna”, zostaliśmy zaproszeni na chwilę zadumy i refleksji nad tym, co każdy z nas winien jest Ojczyźnie.

W szkolnym foyer mogliśmy także obejrzeć prezentację multimedialną dokumentującą zaangażowanie młodzieży naszej Szkoły w tegoroczne obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Podczas uroczystości pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę wieloletnią nauczycielkę chemii Panią Profesor Monikę Łazarską -Grabkę.

Zapraszamy od obejrzenia galerii zdjęć oraz prezentacji dokumentującej obchody Stulecia Niepodległości