Po feriach wracamy do wytężonej pracy, ale również do ciekawych imprez. Już 27 marca czeka nas spotkanie teatralne w języku angielskim!

W tym dniu  w naszej szkole będziemy gościć Teatr Anglojęzyczny “WILD WEST”.

Przedstawienie “The Night In” to:

– możliwość doświadczenia gry aktora (native speaker’a) z Chicago,
– spotkanie ze sztuką napisaną przez anglojęzycznego dramaturga z Kanady,
– okazja do spotkania i rozmowy z aktorami po spektaklu.

“The Night In” to komedia o ojcu i synu. Leo niespodziewanie umawia ojca (wdowca) na randkę w ciemno. Z początku Mark się nie zgadza, ale zmienia zdanie pod warunkiem, że syn przygotuje go do tego wyjścia. Podczas rozważania nad tym jak spotkanie będzie wyglądało, dwaj bohaterowie uczą się czegoś o życiu i o sobie nawzajem. Mark nabiera pewności siebie, a Leo zaczyna dostrzegać jakie wartości na prawdę liczą się w relacjach międzyludzkich.

Gospodarzem wydarzenia jest klasa 3 c .

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc oraz gwarancję jak najpełniejszego skorzystania  z wydarzenia, spektakl adresowany jest w pierwszej kolejności do wszystkich  uczniów grup zaawansowanych z  języka angielskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje u nauczycieli języka angielskiego.

wild-west-poster-the-night-in[1169]

Zdjęcia ze spektakli są dostępne na stronie internetowej: wildwest.com.pl i na Facebook’u: facebook.com/wildwesttheatre