20200214_12300014 lutego to wyjątkowy czas, Święto Zakochanych.

W tym dniu Uczniowie klasy 1a SP poznali historię Św. Walentego oraz zdobyli wiedzę na temat obyczajów walentynkowych. Uczestniczyli w licznych zabawach integrujących grupę klasową, wykonali kartki walentynkowe dla swoich Przyjaciół z klasy. Następnie rozwiązywali liczne zagadki oraz uczestniczyli w kreatywnych zajęciach walentynkowych, w czasie których musieli wykazać się zdolnościami kodowania, jakie zdobywają w czasie warsztatów projektowych „kodowanie na dywanie”. Całość wydarzenia zakończono słodkim poczęstunkiem.

Tajemniczy wielbiciele…A to ciekawe!
Tego dnia, każdy Uczeń klasy 1a SP, dzięki prężnie działającej Szkolnej Poczcie Walentynkowej otrzymał kartkę od tajemniczych wielbicieli, co sprawiło wielką radość i zaowocowało szerokimi uśmiechami na twarzach Naszych Pierwszaczków.

A oto galeria zdjęć