20200214_12300014 lutego to wyjątkowy czas, Święto Zakochanych.

W tym dniu uczniowie klasy 1a poznali historię św. Walentego oraz zdobyli wiedzę na temat obyczajów walentynkowych. Uczestniczyli w licznych zabawach integrujących grupę klasową, wykonali kartki walentynkowe dla swoich przyjaciół z klasy. Następnie rozwiązywali liczne zagadki oraz uczestniczyli w kreatywnych zajęciach walentynkowych, w czasie których musieli wykazać się zdolnościami kodowania, jakie zdobywają w czasie warsztatów projektowych “kodowanie na dywanie”. Całość wydarzenia zakończono słodkim poczęstunkiem.

Tajemniczy wielbiciele… A to ciekawe!
Tego dnia, każdy uczeń klasy 1a, dzięki prężnie działającej Szkolnej Poczcie Walentynkowej otrzymał kartkę od tajemniczych wielbicieli, co sprawiło wielką radość i zaowocowało szerokimi uśmiechami na twarzach naszych pierwszaczków.

A oto galeria zdjęć