W dniu 17 września zostały ogłoszone wybory do Samorządu Uczniowskiego ZSO nr 7 na rok szkolny 2018/19.

Zgłosiło się 5 uczniów chętnych na stanowisko przewodniczącego, 6 kandydatów na stanowisko zastępcy przewodniczącego oraz 17 uczniów chętnych do pracy w SU jako jego członkowie.

Kandydaci zostali poinformowani o możliwości obwieszczenia swoich programów wyborczych wszystkim uczniom szkoły oraz skorzystali z możliwości rozwieszenia swoich plakatów wyborczych.

W dniu wyborów do SU tj. 1.10.2018 opiekun samorządu p. A. Martyniak przy współpracy z upoważnioną przez Dyrekcję p. M. Felis wybrały Komisję Skrutacyjną w składzie: Łucja Deryło i Nikola Ptak z II B LO. Głosy oddało 285 uczniów ZSO nr 7.

W wyniku wyborów do SU ZSO nr 7 wyłonieni zastali:

przewodniczący Nikodem Węgiel  z klasy ID LO (77 głosów),

zastępca przewodniczącego Marija Krawczyk z klasy IC LO (58 głosów).

GRATULUJEMY!

Wybrane władze Samorządu SU wraz z chętnymi członkami SU utworzą Radę Uczniowską, w której skład wejdą również Samorządy Klasowe. Spodziewamy się prężnych działań, które dadzą nam dużo radości i zadowolenia!

Zobacz jak przebiegały wybory