20191129_13244129 listopada Nasi Pierwszoklasiści uczestniczyli w zabawie andrzejkowej.

Z tej okazji Nasi Najmłodsi wraz z Panią Asią (Wychowawczynią klasy) oraz Panią Magdą (Wychowawczynią świetlicy) przygotowali piękną aranżację sali.

Po długim, piątkowym wyczekiwaniu, kiedy już nastał czas zabawy, Uczniowie klasy 1a zaprezentowali się w swoich pomysłowych i bardzo kreatywnych przebraniach. Wszyscy aktywnie brali udział w licznych zabawach ruchowych, rozwiązywali zagadki, wykonywali najrozmaitsze zadania, w czasie których musieli nie tylko wykazać się sprytem, ale i wiedzą. Jak nakazują obyczaje andrzejkowe, zabawa nie obyła się bez lania wosku, wróżb andrzejkowych, w czasie których Dzieci poznawały swoje przyszłe zawody, czy zabawy andrzejkowej „Andrzejkowe serce”.
Pierwszoklasiści wykonali również zadanie, w czasie którego musieli wykazać się umiejętnością z obszaru kodowania. Całość imprezy zwieńczono słodkim poczęstunkiem, który zdecydowanie pokrzepił Naszych Najmłodszych Uczniów.

Przy wesołej muzyce i rozmaitych zabawach czas minął bardzo miło, czego najlepszym dowodem były wielka radość i uśmiechem na twarzach Dzieci.

20191129_120410

A tutaj kilka zdjęć.