20191129_13244129 listopada nasi pierwszoklasiści uczestniczyli w zabawie andrzejkowej.

Z tej okazji nasi najmłodsi wraz z panią Asią (wychowawczynią klasy) oraz panią Magdą (wychowawczynią świetlicy) przygotowali piękną aranżację sali.

Po długim, piątkowym wyczekiwaniu, kiedy już nastał czas zabawy, uczniowie zaprezentowali się w swoich pomysłowych i bardzo kreatywnych przebraniach. Wszyscy aktywnie brali udział w licznych zabawach ruchowych, rozwiązywali zagadki, wykonywali najrozmaitsze zadania, w czasie których musieli nie tylko wykazać się sprytem, ale i wiedzą. Jak nakazują obyczaje andrzejkowe, zabawa nie obyła się bez lania wosku, wróżb andrzejkowych, w czasie których dzieci poznawały swoje przyszłe zawody, czy zabawy andrzejkowej „Andrzejkowe serce”.
Pierwszoklasiści wykonali również zadanie, w czasie którego musieli wykazać się umiejętnością z obszaru kodowania. Całość imprezy zwieńczono słodkim poczęstunkiem, który zdecydowanie pokrzepił naszych najmłodszych uczniów.

Przy wesołej muzyce i rozmaitych zabawach czas minął bardzo miło, czego najlepszym dowodem były wielka radość i uśmiechem na twarzach dzieci.

20191129_120410

A tutaj kilka zdjęć.