DODATKOWE KONSULTACJE UCZNIÓW Z NAUCZYCIELAMI
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 35 I GIMNAZJUM NR 18 W KRAKOWIE
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

KONSULTACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO KONKURSÓW I OLIMPIAD zakres
konsultacji
termin miejsce nauczyciel
przygotowanie do konkursu z języka francuskiego czwartek
7:10-7:55
sala nr 3 Justyna Pychowska-Sroka
przygotowanie do konkursu polonistycznego spotkania
ustalone
indywidualne
sala nr 16 Ewa Łażewska
przygotowanie do konkursu
z j. francuskiego/ DELF B1
spotkania
ustalone
indywidualne
sala nr12 Elżbieta Brzozowska – Trojnar
przygotowanie do konkursu oraz FCE spotkania
ustalone
indywidualne
sala nr 18 Marek Suder
przygotowanie do konkursu polonistycznego wtorek
13:45-14:30
sala nr 21 Elwira Sobczyk
przygotowanie do konkursów polonistycznych wtorek
13:45-14:30
sala nr 8 Katarzyna Bomba
przygotowanie do konkursu języka polskiego środa
14:35-15:20
sala nr 8 Ewa Pych
przygotowanie do konkursu i olimpiady z historii środa
7:10-7:55
sala nr 22 Jolanta Rey
przygotowanie do konkursu
z j. angielskiego
środa
13:44-14:30
sala nr 18 Ewa Żądło
przygotowanie do konkursu z              j. angielskiego środa
8:00-8:45
sala nr 10 Urszula Dereń
fizyka wtorek
14:35-15:20
sala nr 19 Marek Turaj
matematyka wtorek
7:10-7:55
sala nr 24 Lesława Czarcińska
geografia spotkania
ustalone
indywidualne
sala nr 20 Barbara Żwirek
przygotowanie do konkursu i olimpiady z języka angielskiego spotkania
ustalone
indywidualne
sala nr 3 Jolanta Panek
KONSULTACJE DOT. UZUPEŁNIENIA ZALEGŁOŚCI W NAUCE

 

zakres konsultacji termin miejsce nauczyciel
język angielski poniedziałek
13:45-14:30
sala nr 17 Anna Iwaniec
język angielski Wtorek
11:40-12:25
sala nr 18 Marek Suder
język polski wtorek
13:45-14:30
sala nr 21 Elwira Sobczyk
język angielski środa
13:45-14:30
sala nr 10 Urszula Dereń
chemia czwartek
13:45-14:30
sala nr 21 Monika Łazarska – Grabska
matematyka poniedziałek
14:35-15:20
sala nr 7 Katarzyna
Lenart
matematyka poniedziałek
7:10-7:55
Sala nr 24 Lesława Czarcińska
 

KONSULTACJE DOT. ROZWIJANIA PASJI  I TALENTÓW

zakres konsultacji termin miejsce nauczyciel
kółko z języka angielskiego piątek
13:45-14:30
sala nr 22 Marek Suder
kółko polonistyczne: Literatura i film oraz literatura i sztuka piątek
15:25-16:10
sala nr 15 Ewa Pych
kółko historyczne -praca ze źródłami historycznymi wtorek
7:10-7:55
sala nr 13 Katarzyna
Jokeś
kółko plastyczne poniedziałek
13:45-16:10
sala nr 7 Maja
Wolska – Stec
wychowanie fizyczne piątek
15:25-16:10
sala gim. Jan Cyniewski
wychowanie fizyczne środa
16:10-16:55
sala gim. Edyta
Stefańska
zajęcia z języka łacińskiego czwartek
15:00 – 16:10
sala nr 23 Sabina
Knecht – Macior