SalonikMamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na kolejne piękne spotkanie w 10. już saloniku Romantycznym, które będzie stanowiło promocję XIV tomu poezji i prac plastycznych Uczennic i Uczniów naszej szkoły – „Tajemnice młodości”.

Jest to niezwykle ważnym przedsięwzięciem. Utalentowani muzycznie uczniowie ZSO 7, przygotowani przez Panią Katarzynę Jaworską-Wilk występują przed miłymi Gośćmi, Dyrekcją, Nauczycielami, Rodzicami, Uczniami, a Poeci czytają woje wiersze. Oko cieszą grafiki, linoryty i rysunki uczniów, nad którymi pieczę sprawuje zawsze Pani Maja Wolska-Stec. Prace plastyczne stanowią cudowna oprawę graficzną każdego tomiku. Nad całością przedsięwzięcia czuwają Pani Ewa Dybowicz – psycholożka szkolna i Pani Katarzyna Bomba – polonistka.

Salonik odbędzie się we środę 12 czerwca o godzinie 14.30. w siedzibie naszej szkoły w hallu II piętra.

Oto kilka wspomnień z ubiegłego roku:

Salonik 2 Salonik 5 Salonik 7