Piękną tradycją naszej szkoły stało się publikowanie poezji i prac plastycznych utalentowanych Uczniów. W tym roku  już trzynasty raz oddajemy w ręce Miłych Czytelników kolejny tomik z cyklu Tajemnice młodości. To ważne dla nas przedsięwzięcie, tradycyjnie uwieńczone będzie promocją  zbiorku w formie poetycko-muzycznego wieczoru w Saloniku Romantycznym z udziałem Autorek i Autorów wierszy oraz prac plastycznych. Nasz (dziewiąty już) salonik  jest emanacją piękna i dobra, czasem na zatrzymanie, refleksję, możnością oddania się urzekającej chwili czerwcowego wieczoru.

Z całego serca zapraszamy wszystkich sympatyków naszej szkoły, Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, Pracowników, a także Absolwentów i wszystkich, którzy poczują potrzebę spotkania i rozmowy w innej niż codzienny pośpiech atmosferze.

Spotkanie wraz z poczęstunkiem odbędzie się dn. 20 czerwca br. o godz. 14.00. w hallu na II. piętrze ZSO nr 7 w Krakowie przy ulicy Złoty Róg 30.

Zapraszamy!

Katarzyna Bomba, Ewa Dybowicz, Katarzyna Jaworska-Wilk i Maja Wolska-Stec

Tajemnice młodoćsi 13